17-18 May 2022
Online
Asia/Tehran timezone
شرکت‌کنندگان گرامی، علیرغم تعطیلی اضطراری تهران در روز سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت، دوازدهمین همایش کاربران چشمه نور ایران مطابق با برنامه‌ی از پیش اعلام شده، کماکان به شکل مجازی برگزار خواهد شد.

دفتر آموزش و توسعه کاربران چشمه نور ایران

Iranian Light Source Facility will be holding The 12th ILSF Users' Meeting on May 17th & 18th 2022. The meeting provides a unique forum for experienced as well as potential users of synchrotron light source in Iran to discuss the scientific, technical, and practical issues about the use of synchrotron radiation in basic science, engineering, and medicine.

دوازدهمین همایش کاربران چشمه نور ایران در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. در این همایش واپسین دستاوردهای پژوهشگران ایرانی و بین‌المللی در زمینه‌ی کاربردهای تابش سنکروترونی در علوم پایه مهندسی و پزشکی ارائه‌ خواهد شد و فرصتی مناسب برای آشنایی و گفتگو میان کاربران باتجربه چشمه‌های نور سنکروترونی و پژوهشگران و کاربران بالقوه‌ در کشور خواهد بود.


Starts
Ends
Asia/Tehran
Online

شرکت‌کننده‌ی گرامی

شما می‌توانید در زمان برگزاری رویداد با ورود به پیوند زیر در این همایش مجازی شرکت کنید

Link to ILSFUM'22 Virtual Event

  • جدول زمانی برنامه‌های همایش از از این‌جا در دست‌رس  است.
  • لازم به ذکر است که این رویداد بر بستر سامانه‌ی اسکای‌روم برگزار می‌شود. کافیست با مرورگر به‌روز (ترجیحا گوگل کروم یا فایرفاکس) وارد پیوند همایش شوید و نیازی به نصب اپلیکیشن دیگری نیست. (راهنمای استفاده از اسکای‌روم)
  • لطفاً هنگام ورود به سالن مجازی گزینه‌ی «مهمان» را انتخاب کرده و سپس نام و نام‌خانوادگی خود را در قسمت «نام نمایشی» وارد کنید.
  • لازم به ذکر است که گواهی شرکت در همایش بر اساس مدت زمان حضور شما در جلسات و مطابق با نام نمایشی شما در سامانه صادر خواهد شد. از این رو خواهشمندیم اطمینان حاصل کنید که هنگام ورود به همایش نام خود را کامل و درست وارد کرده‌اید. چنان‌چه مایل به تغییر یا اصلاح نام خود دارید، با کلیک بر روی نام خود در لیست شرکت‌کنندگان آن را اصلاح کنید.
  • چنان‌چه مایل به حضور در عکس یادگاری شرکت‌کنندگان هستید در مدت زمان اعلام شده دوربین خود را روشن نگه دارید و لبخند بزنید! هنگامی که مرورگر برای استفاده از وب‌کم شما کسب اجازه می‌کند، با کلیک روی گزینه‌ی Allow…  دسترسی لازم را به مرورگر خود بدهید.)
  • در پایان هر سخنرانی زمان کوتاهی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است. چنان‌چه در رابطه با موضوع سخنرانی پرسش مشخصی دارید، لطفاً در قسمت گفتگو بنویسید و در زمان پرسش و پاسخ آن را بفرستید. یا چنان‌چه مایلید پرسش خود را شخصا بپرسید با کلیک بر روی دکمه‌ی «دست» منتظر شوید تا رییس جلسه به شما دسترسی صحبت کردن بدهد.
  • بنا به تصمیم سخنرانان اسلایدها و مطالب مرتبط پس از پایان همایش در وبگاه رسمی همایش بارگزاری خواهد شد. برای دسترسی به اطلاعات و جزییات سخنرانی‌ها به این‌جا بروید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

Instagram Telegram